Hammond Manufacturing

Hammond Manufacturing

Firma Hammond Manufacturing pôsobí na trhu už sto rokov, ktoré nedávno oslávila. Ide o firmu s hlbokými historickými koreňmi. Jej podnikanie začalo v záhradnej dielni v roku 1916 v mestečku Guelph v Ontáriu, Kanada. V roku 1917 bola pôvodná spoločnosť známa ako O.S. Hammond a Syn. O.S. Hammond a Syn začali v rokoch 1919 až 1929 vyrábať rúrkové rádiové sety, nabíjačky batérií a ďalšie súvisiace produkty. Na začiatku tridsiatych rokov sa Hammond stal prvou spoločnosťou v Kanade, ktorá vyrábala rad dvojstupňových stojanov a úzke skrine na podporu rastúceho vysielania a komunikačných odvetví. Ohromný dopyt po elektrických výrobkoch všetkého druhu počas päťdesiatych a šesťdesiatych rokov vytvoril mnoho príležitostí pre nové výrobky a diverzifikáciu výroby. Počas týchto rokov sa Hammond stal popredným dodávateľom transformátorov, rozvádzačov a skríň, ako aj skríň pre elektrický a elektronický priemysel. Špecialitou výroby sú potom plastové a hliníkové krabičky pre elektroniku.

Počas posledných štyroch desaťročí sa spoločnosť zamerala na medzinárodné trhy, predovšetkým na americký. Hammond uskutočnil rad strategických akvizícií firiem vyrábajúcich transformátory a stal sa jedným z najväčších dodávateľov magnetických prvkov pre severoamerický trh. Vytvoril tiež niekoľko strategických spojenectvo s americkými a európskymi spoločnosťami, aby sa rozšírila už aj tak rozsiahla ponuka skríň a súvisiacich doplnkov.

V roku 2000 bola divízia Hammond Transformer oddelená, aby sa stala novou nezávislou spoločnosťou Hammond Power Solutions, Inc. (HPS). HPS vyrába zákazkové a katalógové transformátory a ďalšie magnetické prvky. Reorganizácia umožnila obom spoločnostiam sledovať svoje strategické ciele nezávisle. Hlavnými produktmi pre Hammond Manufacturing sú aj naďalej krabičky pre elektroniku, elektro krabice, racky, elektro zariadenia a elektronické (nízkonapäťové) transformátory.

Dnes je spoločnosť Hammond Manufacturing globálnou spoločnosťou so zákazníkmi po celom svete. Tím spoločnosti číta viac ako 675 zamestnancov, ktorí spolupracujú na splnení sľubu kvality produktov a špičkovej kvality služieb. Vysoko výkonné výrobné zariadenia a technológie priebežného zlepšovania sa tu spájajú, aby zvýšili povestnú kvalitu. Pokračujúce úsilie o odlíšenie sa od konkurencie prostredníctvom vysokej úrovne služieb a spokojnosti zákazníkov je pre Hammond Manufacturing kľúčové. To sú základné kamene úspechu.

Spoločnosť Hammond je verejne obchodovanou spoločnosťou a to na trhu TMX (HMM.A) a má dodnes sídlo v Ontáriu (Guelph) v Kanade. Spoločnosť Hammond má kancelárie po celom svete, vrátane kancelárií v Kanade, USA, Veľkej Británii a Taiwane. Spoločnosť ponúka širokú škálu štandardných produktov, modifikačných služieb a technickú podporu výrobcom elektrických a elektronických zariadení a nástrojov prostredníctvom globálnej siete obchodných partnerov a distribútorov.

Žiadne produkty značky Hammond Manufacturing sa nenašli...