Hammond Manufacturing

Hammond Manufacturing

Firma Hammond Manufacturing pôsobí na trhu už sto rokov, ktoré nedávno oslávila. Ide o firmu s hlbokými historickými koreňmi. Jej podnikanie začalo v záhradnej dielni v roku 1916 v mestečku Guelph v Ontáriu, Kanada. V roku 1917 bola pôvodná spoločnosť známa ako O.S. Hammond a Syn. O.S. Hammond a Syn začali v rokoch 1919 až 1929 vyrábať rúrkové rádiové sety, nabíjačky batérií a ďalšie súvisiace produkty. Na začiatku tridsiatych rokov sa Hammond stal prvou spoločnosťou v Kanade, ktorá vyrábala rad dvojstupňových stojanov a úzke skrine na podporu rastúceho vysielania a komunikačných odvetví. Ohromný dopyt po elektrických výrobkoch všetkého druhu počas päťdesiatych a šesťdesiatych rokov vytvoril mnoho príležitostí pre nové výrobky a diverzifikáciu výroby. Počas týchto rokov sa Hammond stal popredným dodávateľom transformátorov, rozvádzačov a skríň, ako aj skríň pre elektrický a elektronický priemysel. Špecialitou výroby sú potom plastové a hliníkové krabičky pre elektroniku.

Počas posledných štyroch desaťročí sa spoločnosť zamerala na medzinárodné trhy, predovšetkým na americký. Hammond uskutočnil rad strategických akvizícií firiem vyrábajúcich transformátory a stal sa jedným z najväčších dodávateľov magnetických prvkov pre severoamerický trh. Vytvoril tiež niekoľko strategických spojenectvo s americkými a európskymi spoločnosťami, aby sa rozšírila už aj tak rozsiahla ponuka skríň a súvisiacich doplnkov.

V roku 2000 bola divízia Hammond Transformer oddelená, aby sa stala novou nezávislou spoločnosťou Hammond Power Solutions, Inc. (HPS). HPS vyrába zákazkové a katalógové transformátory a ďalšie magnetické prvky. Reorganizácia umožnila obom spoločnostiam sledovať svoje strategické ciele nezávisle. Hlavnými produktmi pre Hammond Manufacturing sú aj naďalej krabičky pre elektroniku, elektro krabice, racky, elektro zariadenia a elektronické (nízkonapäťové) transformátory.

Dnes je spoločnosť Hammond Manufacturing globálnou spoločnosťou so zákazníkmi po celom svete. Tím spoločnosti číta viac ako 675 zamestnancov, ktorí spolupracujú na splnení sľubu kvality produktov a špičkovej kvality služieb. Vysoko výkonné výrobné zariadenia a technológie priebežného zlepšovania sa tu spájajú, aby zvýšili povestnú kvalitu. Pokračujúce úsilie o odlíšenie sa od konkurencie prostredníctvom vysokej úrovne služieb a spokojnosti zákazníkov je pre Hammond Manufacturing kľúčové. To sú základné kamene úspechu.

Spoločnosť Hammond je verejne obchodovanou spoločnosťou a to na trhu TMX (HMM.A) a má dodnes sídlo v Ontáriu (Guelph) v Kanade. Spoločnosť Hammond má kancelárie po celom svete, vrátane kancelárií v Kanade, USA, Veľkej Británii a Taiwane. Spoločnosť ponúka širokú škálu štandardných produktov, modifikačných služieb a technickú podporu výrobcom elektrických a elektronických zariadení a nástrojov prostredníctvom globálnej siete obchodných partnerov a distribútorov.

Žiadne produkty značky Hammond Manufacturing sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie