Kradex

Kradex

Poľská spoločnosť KRADEX bola založená v roku 1985. V súčasnej dobe je najväčším výrobcom plastových krytov a plastových krabičiek pre elektroniku. Dodáva výrobky pre viac ako 2 000 tuzemských aj zahraničných zákazníkov. Sortiment sa skladá zo širokej škály univerzálnych puzdier, krytov napájacích zdrojov, diaľkových ovládačov, riadiacich jednotiek alarmov, multimetrov, reproduktorov, napájacích modulov a mnohých ďalších. Firma disponuje vlastnou výrobou a návrhárskym centrom.

Sú schopní navrhnúť detaily produktov na ochranu a krytie, vyrobiť vstrekovaciu formu a prakticky začať vyrábať akékoľvek súvisiace diely. Väčšina plášťa ich produktov je vyrobená z polystyrénu alebo ABS v čiernej a šedej farbe. Správnym výberom materiálov, modernými vstrekovacími strojmi a osvedčeným zdrojom dodávok surovín sú výsledkom vysoko kvalitné produkty za bezkonkurenčné ceny. V súčasnej dobe disponuje Kradex 13 vstrekovacími strojmi s celkovou kapacitou 20 000 priemerov denne. Sú teda schopní rýchlo a flexibilne realizovať aj veľmi veľké zákazky. Neustále rozširujú ponuku vyrábaných skríň, krytov a elektro škatuliek. Realizujú ako veľkovýrobu, tak individuálne objednávky, kde si zákazník môže vybrať typ materiálu (napr. Polypropylén (PP), PC, ABS, Noryl) a farby. Kradex zaručujeme kontinuitu výroby a dodávky skríň a krabičiek pre elektroniku s vysokou kvalitu aj pre veľké množstvo odobraných kusov.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, stále sa zlepšujúcej technológii a vlastnej výrobe vstrekovacích foriem sú schopní poskytovať vysoko kvalitné výrobky za veľmi atraktívne ceny. Od začiatku majú vlastnú nástrojovú miestnosť, ktorá umožňuje znížiť náklady a mať od začiatku plnú kontrolu nad celým výrobným procesom av prípade potreby vykonať veľmi rýchlu a účinnú intervenciu. Nástrojová miestnosť slúži ako interné potreby, tak externé objednávky a má vysoko kvalitné stroje na výrobu vstrekovacích foriem.

Udržiavanie vysokej dostupnosti a kontinuity výroby poskytuje zákazníkom okamžitý prístup k radu výrobkov. Prepracovaná logistika zákazníckeho servisu a rýchle odoslanie tovaru zase zaručujú včasné dodanie. Vďaka odbornej starostlivosti o zákazníkov získal Kradex v priebehu posledných rokov veľmi silnú pozíciu na trhu s dôverou a rešpektom tisícov kupujúcich. Mnoho veľkých zákazníkov si našlo lojalitu a kvalitné služby Kradexu a sú firme verní už mnoho rokov.

Žiadne produkty značky Kradex sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie