Kradex

Kradex

Poľská spoločnosť KRADEX bola založená v roku 1985. V súčasnej dobe je najväčším výrobcom plastových krytov a plastových krabičiek pre elektroniku. Dodáva výrobky pre viac ako 2 000 tuzemských aj zahraničných zákazníkov. Sortiment sa skladá zo širokej škály univerzálnych puzdier, krytov napájacích zdrojov, diaľkových ovládačov, riadiacich jednotiek alarmov, multimetrov, reproduktorov, napájacích modulov a mnohých ďalších. Firma disponuje vlastnou výrobou a návrhárskym centrom.

Sú schopní navrhnúť detaily produktov na ochranu a krytie, vyrobiť vstrekovaciu formu a prakticky začať vyrábať akékoľvek súvisiace diely. Väčšina plášťa ich produktov je vyrobená z polystyrénu alebo ABS v čiernej a šedej farbe. Správnym výberom materiálov, modernými vstrekovacími strojmi a osvedčeným zdrojom dodávok surovín sú výsledkom vysoko kvalitné produkty za bezkonkurenčné ceny. V súčasnej dobe disponuje Kradex 13 vstrekovacími strojmi s celkovou kapacitou 20 000 priemerov denne. Sú teda schopní rýchlo a flexibilne realizovať aj veľmi veľké zákazky. Neustále rozširujú ponuku vyrábaných skríň, krytov a elektro škatuliek. Realizujú ako veľkovýrobu, tak individuálne objednávky, kde si zákazník môže vybrať typ materiálu (napr. Polypropylén (PP), PC, ABS, Noryl) a farby. Kradex zaručujeme kontinuitu výroby a dodávky skríň a krabičiek pre elektroniku s vysokou kvalitu aj pre veľké množstvo odobraných kusov.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, stále sa zlepšujúcej technológii a vlastnej výrobe vstrekovacích foriem sú schopní poskytovať vysoko kvalitné výrobky za veľmi atraktívne ceny. Od začiatku majú vlastnú nástrojovú miestnosť, ktorá umožňuje znížiť náklady a mať od začiatku plnú kontrolu nad celým výrobným procesom av prípade potreby vykonať veľmi rýchlu a účinnú intervenciu. Nástrojová miestnosť slúži ako interné potreby, tak externé objednávky a má vysoko kvalitné stroje na výrobu vstrekovacích foriem.

Udržiavanie vysokej dostupnosti a kontinuity výroby poskytuje zákazníkom okamžitý prístup k radu výrobkov. Prepracovaná logistika zákazníckeho servisu a rýchle odoslanie tovaru zase zaručujú včasné dodanie. Vďaka odbornej starostlivosti o zákazníkov získal Kradex v priebehu posledných rokov veľmi silnú pozíciu na trhu s dôverou a rešpektom tisícov kupujúcich. Mnoho veľkých zákazníkov si našlo lojalitu a kvalitné služby Kradexu a sú firme verní už mnoho rokov.

Žiadne produkty značky Kradex sa nenašli...