PAWBOL

PAWBOL

Spoločnosť PAWBOL CZ s.r.o. je dcérskou spoločnosťou tradičných výrobcov elektroinštalačného materiálu spoločnosťou PAWBOL CZ s r.o. a Pawbol Sp. z o.o.. Cieľom spoločnosti je usilovať sa o synergické využitie bohatých skúseností oboch firiem z viac ako 15-ročného pôsobenia v odbore. Široká ponuka kvalitných produktov, rýchly servis a znalosť prostredia dáva firme konkurenčnú výhodu v podobe správneho odhadu prianí a potrieb zákazníka so schopnosťou tieto požiadavky čo najefektívnejšie uspokojiť.

Pawbol Sp. z o. o. je uznávaný výrobca elektroinštalačného materiálu v Poľsku aj v Európe, ktorý svoju činnosť začal v roku 1989. Od začiatku podnikania sa firma prezentuje ako solídny a spoľahlivý obchodný partner. Súčasná ponuka produktov sa skladá z viac ako 3000 ks položiek a snahou spoločnosti je aj naďalej tento počet zvyšovať. K hlavným produktom môžeme zaradiť elektroinštalačné lišty a rúrky pre nízkonapäťové vodiče, káble a príslušenstvo. V našom výrobnom portfóliu sú veľmi zaujímavé lišty v imitácii dreva, ktoré svojou vierohodnosťou získavajú stále viac spokojných zákazníkov. Ďalším atraktívnym sortimentom sú elektroinštalačné krabičky, bubnové predlžovacie káble, zásuvkové skrine, rozvodnice, svietidlá, svorkovnice a viazacie pásky. Všetky výrobky spĺňajú príslušné normy a sú v zhode s požiadavkami IEC a STN.

Žiadne produkty značky PAWBOL sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie