Rolec

ROLEC

Spoločnosť ROLEC má históriu založenú na hrdom vedúcom postavení na trhu čo sa týka navrhovania a vývoja nových konceptov v elektro skriniach, v dizajne nových škatuliek a zavesovacích systémoch. Zakladatelia spoločnosti Friedhelm a Matthias Rose sú priekopníkmi v technológii krabičiek pre elektrozariadenia a elektroniku.

Cieľom firmy je poskytovať svojim zákazníkom produkty najvyššej kvality a úžitkovej hodnoty. Dnes ROLEC vyrába rozsiahly rad moderných vysoko výkonných krytov, typicky od IP 66 do IP 67. Sortiment zahŕňa hliníkové odliatky a extrudované hliníkové kryty, polyesterové skrine GRP a kryty z ABS alebo polykarbonátu.

Špičkové produkty musia ísť ruka v ruke spoločne so špičkovým zákazníckym servisom. Ten zahŕňa ľudský faktor – čo znamená priateľské prostredie – a prvotriedne služby. Príprava na inštaláciu krytov a komorových tubusov je špecializáciou firmy ROLEC. Či už ide o vŕtanie, frézovanie, spracovanie laserom, gravírovanie, práškové lakovanie, lakovanie, tlač, elektrolytické leštenie, tvrdé obloženie, dodávka čelných dosiek alebo membránových klávesníc. ROLEC dodáva svojim zákazníkom plne funkčné a designovo dotiahnuté krabičky pre elektro pripravené na okamžitú montáž.

Žiadne produkty značky Rolec sa nenašli...