Rolec

ROLEC

Spoločnosť ROLEC má históriu založenú na hrdom vedúcom postavení na trhu čo sa týka navrhovania a vývoja nových konceptov v elektro skriniach, v dizajne nových škatuliek a zavesovacích systémoch. Zakladatelia spoločnosti Friedhelm a Matthias Rose sú priekopníkmi v technológii krabičiek pre elektrozariadenia a elektroniku.

Cieľom firmy je poskytovať svojim zákazníkom produkty najvyššej kvality a úžitkovej hodnoty. Dnes ROLEC vyrába rozsiahly rad moderných vysoko výkonných krytov, typicky od IP 66 do IP 67. Sortiment zahŕňa hliníkové odliatky a extrudované hliníkové kryty, polyesterové skrine GRP a kryty z ABS alebo polykarbonátu.

Špičkové produkty musia ísť ruka v ruke spoločne so špičkovým zákazníckym servisom. Ten zahŕňa ľudský faktor – čo znamená priateľské prostredie – a prvotriedne služby. Príprava na inštaláciu krytov a komorových tubusov je špecializáciou firmy ROLEC. Či už ide o vŕtanie, frézovanie, spracovanie laserom, gravírovanie, práškové lakovanie, lakovanie, tlač, elektrolytické leštenie, tvrdé obloženie, dodávka čelných dosiek alebo membránových klávesníc. ROLEC dodáva svojim zákazníkom plne funkčné a designovo dotiahnuté krabičky pre elektro pripravené na okamžitú montáž.

Žiadne produkty značky Rolec sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie