Takachi

logo-takachi

Takachi je japonským výrobcom škatuliek pre elektroniku a priemysel. Ide o jedného z lídrov na trhu v oblasti elektro škatuliek. Vyrábajú a predávajú širokú škálu vysoko kvalitných a prispôsobiteľných štandardizovaných krytov.
Zaisťujú výrobu elektronických a priemyselných krytov ako sú napr. hliníkové krabičky pre elektroniku, plastové krabičky, príručné kryty, liate hliníkové skrinky, krabičky z nerezovej ocele, 19" skrine, IP67, plastové krabičky s IP65 krytím a mnoho ďalších.

Okrem štandardných elektro krabičiek sa firma venuje výrobe vodeodolných krytov na tablety a mobilné zariadenia, držiaky a krabičky s batériovým priestorom, držiaky na mince, priemyselné a sieťové racky. Japonská firma TAKACHI ELECTRONICS ENCLOSURE CO., LTD. má distribúciu prakticky po celej Európe. Firma bola založená v roku 1979 a jej prezidentom je dodnes pán ICHIRO TAKACHI.

Žiadne produkty značky Takachi sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie